• Telefon: +36 77 521 160
  • Mobil:+36 30 616 6488
  • Email: mi@modinvest.hu
  • Nyitvatartás: 08:00 - 16:30

www 1.0

Állásajánlataink

MŰSZAKI ASSZISZTENS

A Modinvest Kft., az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, piacvezető vállalata munkatársat keres MŰSZAKI ASSZISZTENS munkakörbe.

feladatok

  • Műszaki adminisztráció ellátása;
  • Kivitelezési folyamatok előkészítése;
  • Műszaki dokumentációk iktatása;
  • Létesítménymegvalósítás műszaki előkészítése;
  • Folyamatok műszaki adminisztrálása;
  • Tervdokumentációk átvizsgálása, adatok begyűjtése;
  • Árajánlatok kérése;
  • Költségek számítása;
  • A meghatározott szükségletek közvetítése a létesítményvezető, építésvezető felé;
  • Létesítményhez kötődő bejövő mennyiségi elszámolások ellenőrzése, nyilvántartása;
  • Elszámolások elkészítése;

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Építőipari anyagok/technológiák ismerete elengedhetetlen
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (word, excel)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Türelmes, nyugodt személyiség
  • Jó koncentrációs képesség
  • Monotónia tűrés
  • Precíz, megbízható munkavégzés

előnyök

  • Releváns munkakörben szerzett tapasztalat

amit nyújtani tudunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér
  • Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények
munka megnevezése:
Generál kivitelezés (Szolnok)

munka helye:
Magyarország területe

Munka leírása:
műszaki előkészítés

megkívánt végzettség:
Műszaki végzettség, Jogosítvány, számítógépes ismeret
Bérezés:
Ajánlat alapján

Társaságunk 1990. 04. 09-én jött létre magánszemélyek társulásával Modinvest Építőipari- Beruházó- és Kereskedelmi Kft. néven. A Bács-Kiskun Megyei Bíróság 1990. Június 05-én, Cg: 03-09-000330. szám alatt jegyezte be a céget a cégnyilvántartásba. A Modinvest Kft 1990. óta végzi eredményesen tevékenységét.

Friss hírek

Összes hír

Nyitva Tartás

Hétfő - Péntek
8:00 - 16:30
Szombat
Zárva
Vasárnap
Zárva

A raktárak nyitva tartása ettől eltérő lehet. Kérjük egyeztessen előzetesen kollégánkkal!

Hírlevélre feliratkozás

Iratkozzon fel a legfrissebb tartalomra, frissítésekre, felmérésekre és ajánlatokra.

Adatvédelmi irányelvekGDPR